012
0
wyszukiwanie zaawansowane
Home
» PROGRAM BONUSOWY
Kontakt
  • E-mail:sklep@ecoworld24.com
  • Telefon501 034 490
  • Godziny obsługi telefonicznejZamówienie telefoniczne: poniedziałek - czwartek: 8.00 - 16.00
    piątek: 8.00 - 14.00
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Przelewy24

PROGRAM BONUSOWY

Data dodania: 10-07-2017
 
alt


Zarejestruj się w naszym sklepie i korzystaj z programu bonusowego Eco World przeznaczonego specjalnie dla naszych najlepszych klientów. Dzięki niemu możesz otrzymywać bezpłatne produkty z naszej oferty wymieniając je na punkty, które wcześniej uzbierałeś/aś dokonując wcześniejszych zamówień.
Korzystanie z programu bonusowego jest całkowicie dobrowolne i bezpłatne. Nie wiąże się z żadnymi wymogami. Jest to specjalną nagroda na naszych wiernych klientów.

Jak działa nasz program bonusowy ?

Program Bonusowy Eco World polega na tym, że gromadzą Państwo za zakupione produkty w sklepie: ecoworld24.com punkty, które później możecie wymienić na dowolne bezpłatne produkty z naszej oferty.

Do tego celu potrzebne jest założenie konta w naszym sklepie, a następnie składanie zamówień poprzez swój panel klienta, aby punkty naliczane były automatycznie za każde zamówienie.

Za co można otrzymać punkty w naszym programie bonusowym ?

1. Za każde wydane 10zł w naszym sklepie otrzymujesz 1 pkt. w programie. Np. za zakup produktów o wartości 300 zł otrzymujesz aż 30 punktów bonusowych. 

2. Zapisanie się do newslettera – 10 pkt.

3. Napisanie opinii o produkcie – 10 pkt

4. Za przysłanie zdjęcie z opisem używania naszych produktów - 15 pkt


Kiedy można wymienić punkty na nagrody ?

Punkty zostaną zatwierdzone i dopisane do konta, po dokonaniu zapłaty za zamówiony towar.

Informację o aktualnej ilości zgromadzonych punktów, mogą Państwo sprawdzić po zalogowaniu się do swojego panelu w zakładce „punkty bonusowe”.

Wymiana punktów na produkty odbywa się poprzez złożenie dodatkowego zamówienia na stronie sklepu a płatność za nie odbywa się  zgromadzonymi punktami.

Warunkiem otrzymania bezpłatnych produktów bonusowych jest posiadanie odpowiedniej ilości punktów na Państwa koncie oraz złożenie zamówienia płatnego. Zamówienie z produktami bonusowymi wysyłamy zawsze wraz z zamówieniem płatnym.

Zgromadzone punkty w programie bonusowym nie podlegają wymianie na gotówkę.

Czas zbierania punktów i wymiany ich na produkty bonusowe w naszym programie jest nieograniczony i to Państwo będzie decydować kiedy i na jakie produkty bonusowe chcecie je wymienić.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym biurem tel. 501 034 490 email: sklep@ecoworld24.com


Przejdź do strony głównej
Płatności
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl