012
0
wyszukiwanie zaawansowane
Home
» Program bonusowy
Kontakt
  • E-mail:sklep@ecoworld24.com
  • Telefon501 034 490
  • Godziny obsługi telefonicznejZamówienie telefoniczne: poniedziałek - czwartek: 8.00 - 16.00
    piątek: 8.00 - 14.00
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Przelewy24

Program bonusowy


alt

Zarejestruj się w naszym sklepie i korzystaj z programu bonusowego Eco World przeznaczonego specjalnie dla naszych najlepszych klientów. Dzięki niemu możesz kupować produkty z dużymi rabatami. Korzystanie z programu bonusowego jest całkowicie dobrowolne i bezpłatne. Nie wiąże się z żadnymi wymogami. Jest to specjalną nagroda na naszych wiernych klientów.

Jak działa nasz program bonusowy ?

Program Bonusowy Eco World polega na tym, że gromadzą Państwo za zakupione produkty w sklepie: ecoworld24.com punkty, które później możecie wymienić w dowolnym momencie na dodatkowe rabaty.

Aby punkty dodawały się automatycznie do Państwa konta z każdym kolejnym zamówieniem, wystarczy tylko zarejestrować się na naszej stronie.


Za co jeszcze można otrzymać punkty w programie bonusowym ?

1. Za każde wydane 10zł w naszym sklepie otrzymasz 1 pkt. w programie. Np. za zakup produktów o wartości 300 zł otrzymujesz aż 30 punktów bonusowych. 

2. Zapisanie się do newslettera – 10 pkt.

3. Napisanie opinii o produkcie – 10 pkt

4. Za przysłanie zdjęcie z opisem używania naszych produktów - 15 pkt

5. Za polecenie nowego klienta 100 pkt.

 

Kiedy można wymienić punkty na rabaty ?

Punkty zostaną zatwierdzone i dopisane do konta, po dokonaniu zapłaty za zamówiony towar.

Informację o aktualnej ilości zgromadzonych punktów, mogą Państwo sprawdzić po zalogowaniu się do swojego panelu w zakładce „punkty bonusowe”.

Wymiana punktów na rabaty odbywa się podczas płatności za kolejne zamówienie. Można wówczas samodzielnie zdecydować jaki rabat z uzbieranych pkt chcemy wykorzystać i o taką kwotę zostanie pomniejszony rachunek do zapłaty.

Zgromadzone punkty w programie bonusowym nie podlegają wymianie na gotówkę.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym biurem tel. 501 034 490 email: sklep@ecoworld24.com


Przejdź do strony głównej
Płatności
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl